آشنایی با ارشیا الکتریک

شرکت ارشیا الکتریک اصفهان، تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی، همواره تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا محصولاتی باکیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

محصولات ارشیا الکتریک با 24 ماه ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش، دارای استاندارد های ملی و جهانی است. 

شرکت ارشیا الکتریک با‌‌ استفاده از طیف‌ وسیعی از متخصصان‌ و مشاوران‌ مجرب با‌ تولید‌ محصولاتی با‌کیفیت بسیار‌ بـالا،‌ قیمتی مناسب و در کنار‌ آن با داشتن بیش از 220 مرکز خدمات پس‌ از‌ فروش‌ در سراسر‌کشور، توانسته است‌ خود‌ را به‌عنوان یک واحد پیشرو در ارائه‌ خدمات به مشتریان معرفی‌ نماید.

واحد خدمات پس از فروش ارشیا الکتریک با نام «آرشا سرویس»، در راستای تعهد به افزایش رضایت مشتریان از طریق گسترش مراکز خدمات پس از فروش تلاش دارد تا نیازهای مشتریان از نظر راه اندازی محصولات و خدمات را بر طرف نماید و در حداقل زمان قطعات و کالای مورد نیاز را به مراکز خدمات پس از فروش برساند.

 

 

محصولات سرمایشی شرکت ارشیا الکتریک شامل پنکه ایستاده رومیزی، دیواری و سقفی می شود.

انواع مدل های پنکه اکو، پنکه دیواری، پنکه رومیزی، پنکه سقفی، پنکه فرش، پنکه فروزن، پنکه کلاسیک، پنکه گرین و پنکه نئوتک با مصرف انرژی گرید A، طراحی زیبا و منحصربه فرد، صدای کم جهت استفاده در شب، سه حالت سرعت و سه حالت باددهی و کم مصرف و پرتوان از محصولات سرمایشی تولیدشده در شرکت ارشیا الکتریک اصفهان هستند.

 

 

محصولات گرمایشی شرکت ارشیا الکتریک شامل بخاری هالوژنی، بخاری المنتی، مینی هیتر و کرسی برقی می شود.

انواع بخاری هالوژنی فن دار، بخاری هالوژنی بدون فن، بخاری هالوژنی فرش، بخاری هالوژنی دیواری، بخاری سه المنتی، مینی هیتر و کرسی برقی با گرید انرژی A با راندمان بیش از نود درصد، سیستم کنترل از راه دور، پنل نمایشگر دمای محیط، قابلیت گردش به چپ و راست، سیستم قطع هنگام واژگونی، تایمر از 30 دقیقه تا 8.5 ساعت خودکار، پوشش محافظتی بدنه جهت جلوگیری از سوختگی و تاییدیه سلامت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از محصولات گرمایشی تولیدشده در شرکت ارشیا الکتریک اصفهان هستند.

 

محصولات گرمایشی ارشیا الکتریک

 

محصولات آشپزخانه شرکت ارشیا الکتریک اصفهان شامل انواع آبمیوه گیری، اسپرسوساز، پلوپز، چای ساز، چرخ گوشت، خرد کن، غذا ساز، گوشت کوب برقی، هواپز، همزن کاسه ای و سرویس کارد آشپزخانه می شود که دارای گرید A مصرف انرژی از سازمان استاندارد ملی ایران بوده و از تنوع در مدل و رنگ برخوردار هستند.

 

محصولات آشپزخانه ارشیا الکتریک

 

محصولات خانگی شرکت ارشیا الکتریک شامل انواع اتو بخار، بخور ساز سرد، سشوار، مینی واش دوقلو و مینی واش تک قلو، جاروبرقی شارژی، جاروبرقی سطلی و جاروبرقی ولومی می شود. که دارای گرید A مصرف انرژی از سازمان استاندارد ملی ایران بوده و از تنوع در مدل و رنگ محصولات برخوردار هستند.

 

محصولات خانگی ارشیا الکتریک